Kasyna z licencją Kahnawake Gaming Commission

Posts not found

No posts has been found. Please return to the homepage.

Popularne kasyna online z licencją Kahnawake Gaming CommissionKahnawake Gaming Commission jest jednym z najbardziej prestiżowych licencjobiorców w branży hazardowej. Jest to najpopularniejszy regulator w Ameryce Północnej i jeden z najbardziej poszukiwanych w Europie. Firma istnieje od 1996 roku.

Kahnawake to dawny rezerwat położony w pobliżu miasta Quebec w Kanadzie.

Licencja Kahnawake Gaming Commission jest wydawana na 2 lata i jest łatwiejsza do uzyskania niż większość innych licencji. Ponadto licencja KGC jest wydawana nie tylko dla kasyn online, ale także dla bukmacherów, pokoi pokerowych, giełd, sal bingo i różnych gier pieniężnych.

Część dochodu, jaki otrzymuje regulator, jest przeznaczona na cele charytatywne i walkę z klęskami żywiołowymi. Działalność licencjobiorcy ma na celu przede wszystkim przejrzystą i uczciwą grę klubów hazardowych. Ponadto Kahnawake przywiązuje dużą wagę do klientów kasyn online cierpiących na uzależnienie od hazardu. Regulator tworzy narzędzia pomagające graczom radzić sobie z różnymi trudnościami związanymi z hazardem na prawdziwe pieniądze.

Jak KGC reguluje kasyna online?

Co to jest Kahnawake Gaming CommissionCertyfikowane kasyna Kahnawake są zobowiązane do hostowania swoich serwerów gier tylko w lokalizacjach sugerowanych przez regulatora. Dzięki temu licencjobiorca kontroluje postęp i wydajność wszystkich gier operatora. Ponadto różni audytorzy i tajni gracze są często wysyłani do kasyn online licencjonowanych przez Kahnawake.

Aby uzyskać tę licencję, musisz przejść przez kilka etapów:

 • Złóż wniosek o licencję na rejestrację hostingu w Kahnawake.
 • Jeżeli wniosek zostanie przyjęty, prześlij listę wymaganych dokumentów.
 • Prześlij szczegółowe informacje o wszystkich pracownikach zakładu hazardowego.
 • Podaj wszelkie informacje o oprogramowaniu, serwerach, systemie sterowania.
 • Udowodnienia kondycji finansowej na co najmniej najbliższe 3 lata.

Istnieje również lista wymagań dla kasyn online z licencją Kahnawake:

 1. pełna przejrzystość gier i zgodność z zasadami fair play;
 2. lojalność wobec klientów kasyna, w tym terminowe wypłaty środków, całodobowa pomoc techniczna i poufność danych osobowych;
 3. wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarancja wykluczenia nieletnich użytkowników;
 4. obowiązkowa dostępność narzędzi do samodzielnego ograniczenia gry (gra odpowiedzialna);
 5. Warunki korzystania z serwisu / gier muszą być podane w co najmniej dwóch językach: w języku angielskim oraz w języku, w którym działa instytucja.

W przypadku naruszenia zasad licencjobiorcy operator otrzyma do trzech ostrzeżeń, po których licencja zostanie cofnięta.

Rodzaje licencji KGC na kasyna

Kahnawake Gaming Commission oferuje swoim klientom 5 opcji licencji na hazard.

5 rodzajów licencji Canawake:

 • Interactive Gaming License. Niniejsza licencja jest wydawana na rejestrację hostingu na terytorium regulatora.
 • Client Provider Authorization. Licencja indywidualna dla osób chcących świadczyć usługi w zakresie gier hazardowych. Z grubsza mówiąc, jest to licencja na otwarcie prawie każdego zakładu hazardowego, czy to kasyna online, biura bukmachera czy sali bingo.
 • Inter-Jurisdictional Authorization. Licencja dla operatorów, którzy mają już jedną z prestiżowych licencji, ale chcą otworzyć hosting na terytorium licencjobiorcy.
 • Key Person Licence. Licencja dla kierownika zakładu hazardowego. W przypadku uzyskania takiej licencji za działalność klubu hazardowego odpowiada menadżer.
 • Poker Room License. Licencja na otwarcie pokoju pokerowego.

Jak widać, większość typów licencji KGC współdziała ze sobą. W przypadku dowolnej z powyższych licencji klient regulatora otrzyma niewielki rabat na kolejną licencję.

Zalety uzyskania licencji KGC na kasyna online

Uzyskanie licencji od Kahnawake Gaming Commission ma kilka zalet. Przede wszystkim jest to zerowa stawka podatkowa i niski próg wejścia do branży, gdyż uzyskanie licencji nie jest bardzo trudne, a regulator pomoże operatorowi w każdy możliwy sposób. Dodatkową zaletą jest to, że jeśli wniosek o licencję nie zostanie zatwierdzony, cała zapłacona kwota zostanie zwrócona. Prawie żaden z licencjobiorców tego nie robi.

Kasyna licencjonowane przez Kahnawake Gaming Commission

Ponieważ kasyna KGC są dystrybuowane głównie w Europie i Ameryce, nie ma jeszcze popularnych przedstawicieli tego licencjobiorcy w WNP. W Europie i Ameryce istnieją nie tylko kasyna online licencjonowane przez Kahnawake, ale także wielu bukmacherów.

Pomimo tego, że uzyskanie licencji KGC nie jest takie trudne, wszystkie zakłady hazardowe z tym regulatorem są uważane za prestiżowe i uczciwe. Według wielu graczy licencja Kahnawake znajduje się na liście trzech najlepszych licencji na świecie, wraz z Malta Gaming Authority i Curacao eGaming.

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej. Klikając to okienko wyskakujące, akceptujesz nasze zasady.
Dobrje