Kasyna z licencją Gambling Supervision Commission

Posts not found

No posts has been found. Please return to the homepage.

Kasyna online z licencją Gambling Supervision CommissionssionGambling Supervision Commission jest jednym z pierwszych organów regulacyjnych na świecie. Komisja Nadzoru nad Hazardem na Wyspie Man rozpoczęła działalność w 1962 roku. Od tego czasu regulator skutecznie działa na rynku gier hazardowych online. Ale firma zaczęła od nadzorowania wszelkiego rodzaju zakładów na ziemię, na przykład walk psów lub wyścigów konnych.

Licencja GSC jest znana jako prestiżowa i niezawodna licencja dla zakładów hazardowych w Europie, Ameryce i Azji. Ten licencjobiorca nie był zbyt popularny aż do 2000 roku, ale potem zaczął się dramatycznie rozwijać i jest teraz dość popularny na rynku gier hazardowych online. Sama Wyspa Man jest częścią Wielkiej Brytanii i znajduje się na białej liście regulacyjnej. Firmy reprezentowane przez Gambling Supervision Commission mają prawo do prowadzenia swojej działalności w Wielkiej Brytanii i Europie, a także w innych krajach (ale jest to już ustalone osobno dla każdej firmy).

Kasyna GSC zwracają szczególną uwagę na ochronę praw nieletnich oraz narzędzi zapewniających bezpieczeństwo przed intruzami.

Jurysdykcja tego licencjobiorcy obejmuje wszystkich operatorów, dostawców gier i inne firmy hazardowe zlokalizowane na Wyspie Man. Gambling Supervision Commission jest odpowiedzialna nie tylko za kasyna naziemne i internetowe, ale także za bukmacherów, loterie, keno, pokoje pokerowe i inną działalność hazardową. Licencja GSC to gwarancja, że ​​przed wydaniem licencji firma przeszła rygorystyczne testy iw pełni spełnia wymagania jednostki certyfikującej.

Jak Gambling Supervision Commission reguluje kasyna online?

Rodzaje licencji GSC na kasynaRegulowanie działalności kasyn online z licencją z wyspy Man, obejmuje swobodny dostęp do serwerów wszystkich gier hazardowych i operatorów. Osiąga się to poprzez fizyczne umieszczenie serwerów w lokalizacjach zatwierdzonych przez organ regulacyjny. Licencjobiorca regularnie wysyła również swoich audytorów do biur firm licencjonowanych na Wyspie Man.

Gambling Supervision Commission sama pozycjonuje się jako łącznik między graczami a różnymi rodzajami hazardu. Organ regulacyjny stawia przede wszystkim uczciwą grę w stosunku do gracza. Charakteryzuje się obowiązkową obecnością odpowiedzialnej sekcji gier w każdym kasynie online licencjonowanym na wyspie Man. Ponadto zakład hazardowy musi mieć różne narzędzia do samoograniczania się gry na prawdziwe pieniądze. Te instrumenty to zwykle limity maksymalnej kwoty depozytów, limity maksymalnej kwoty strat i limity maksymalnego zakładu. Wszystkie powyższe limity muszą być dostępne dla gracza na koncie osobistym lub kontaktując się z pomocą techniczną.

W przypadku jakichkolwiek skarg, roszczeń, a tym bardziej sporów, użytkownik może skontaktować się z regulatorem. Wszystkie zapytania przyjmowane są pocztą elektroniczną i rozpatrywane osobno, po zbadaniu i doprecyzowaniu szczegółów. Adres e-mail można znaleźć na oficjalnej stronie Gambling Supervision Commission. Gracz może nawet skontaktować się z organem regulacyjnym w przypadku skarg, które nie są związane z wpływem i działaniem gier. Na przykład klient kasyna online ma prawo złożyć skargę na opóźnienia w płatnościach, dużą prowizję od depozytu, niegrzeczną komunikację z obsługą klienta, a nawet nieuczciwe / niewykonalne warunki obrotu bonusami.

Rodzaje licencji GSC na kasyna

Jest tylko jeden rodzaj licencji wydany na Wyspie Man. Obejmuje zarówno licencjonowane kasyna, jak i stacjonarne zakłady hazardowe. Ponadto można licencjonować pokoje pokerowe, sale bingo, bukmacherzy, giełdy, loterie, gry wirtualne z pointami fantasy oraz różne rodzaje handlu pieniędzmi.

W przypadku małych firm dostępne są sublicencje na określone rodzaje działalności hazardowej. Takie licencje są tańsze i wydawane szybciej niż zwykle.

Zalety uzyskania licencji GSC na kasyna online

Istotną zaletą kasyn GSC jest to, że takie firmy są zwolnione z podatku dochodowego i dywidend, jeśli zostały otrzymane poza wyspą Man. W związku z tym kasyna online są w rzeczywistości zwolnione z płacenia podatków od zysków, ponieważ większość klientów placówek nie pochodzi z Wyspy Man. Również uzyskanie licencji i późniejsza konserwacja są silnie wspierane przez państwo.

Kasyna licencjonowane przez Gambling Supervision Commission

Kasyna popularne w WNP nie są licencjonowane przez Wyspę Man. Większość klientów regulatora znajduje się w Europie lub Ameryce i są to głównie pokoje pokerowe, a nie kasyna online.

Licencjobiorca wykorzystuje całe zgromadzone doświadczenie do prowadzenia przejrzystej i uczciwej pracy swoich klientów i ich graczy. W Europie licencja Gambling Supervision Commission jest uważana za jedną z najbardziej prestiżowych. W połączeniu z komfortowymi warunkami pracy – dzięki wsparciu państwa-jest to doskonała opcja dla zakładów hazardowych.

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej. Klikając to okienko wyskakujące, akceptujesz nasze zasady.
Dobrje