Kasyna z licencją Gibraltar Regulatory Authority

Posts not found

No posts has been found. Please return to the homepage.

Popularne kasyna online z licencją Gibraltar Regulatory AuthorityGibraltar Regulatory Authority jest regulatorem hazardu online. Licencja GRA uznawana jest za jedną z najlepszych, ze względu na to, że rząd kraju pomaga zagranicznym firmom w każdy możliwy sposób. Nie jest to zaskakujące, ponieważ branża hazardowa na Gibraltarze jest bardzo popularna i generuje ogromne dochody.

Sam Gibraltar jest krajem, który jest częścią Wielkiej Brytanii. Pierwsza licencja na Gibraltarze została wydana w 1998 roku. Wraz z Curacao i kilkoma innymi organami regulacyjnymi, Gibraltar jest jednym z pionierów w regulacji hazardu online.

Urząd Gibraltar Regulatory Authority rozpoczął swoją działalność w 2000 roku, 2 lata po wydaniu pierwszych licencji bezpośrednio od państwa. Od 2000 roku ten organ regulacyjny, działając zgodnie z prawem i przepisami kraju, zaczął wydawać licencję.

Oprócz kontrolowania uczciwej gry i przejrzystych zasad hazardowych, licencja GRA obejmuje prawa do tworzenia i nadzorowania przepisów i standardów w branży hazardowej, zarówno stacjonarnej, jak i internetowej. Funkcje te obejmują różne zasady dotyczące reklam, zapobiegania praniu pieniędzy i wymagania graczy.

Gibraltar Regulatory Authority reguluje i jest odpowiedzialny za wszystkie zakłady hazardowe na Gibraltarze. Przed rozpoczęciem pracy w kraju wszyscy dostawcy gier i rozrywki muszą uzyskać akredytację niezależnego laboratorium eCogra.

Jak GRA reguluje kasyna online?

Jak GRA reguluje kasyna online?Proces regulacyjny dotyczący kasyn online z licencją na Gibraltarze podlega ścisłym zasadom. Operator musi przestrzegać standardów jurysdykcji, a przede wszystkim myśleć o graczach swojego zakładu. Jednym z przykładów dbania o użytkowników jest obowiązkowa obecność powiadomienia w serwisie, jeśli gracz stracił już dużą kwotę.

Wymagania są szczególnie surowe nie nawet dla kasyn GRA, ale dla dostawców gier, przez których gry przetwarzane są wszystkie środki operatora. Wszyscy dostawcy oprogramowania hazardowego muszą mieć wystarczające rezerwy finansowe, aby w przypadku dużych wygranych lub jackpotów nie było problemów z płatnościami. Ponadto wszystkie działania graczy związane z obiegiem pieniędzy i zakładami na prawdziwe pieniądze muszą być rejestrowane i przechowywane zgodnie z przepisami Gibraltar Regulatory Authority.

Istnieją również wymagania dla graczy kasyn online, dzięki którym regulator w razie potrzeby może reprezentować interesy użytkownika. Wszyscy klienci operatorów podlegających jurysdykcji rządu Gibraltaru są zobowiązani do podania danych osobowych. Pod uwagę brane są dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, wyciąg bankowy / e-portfel oraz dane kontaktowe, takie jak e-mail / numer telefonu. W przypadku jakichkolwiek sporów lub roszczeń przeciwko operatorowi / dostawcy gry, gracz może złożyć skargę bezpośrednio do regulatora. Aby to zrobić, musisz wypełnić odpowiedni formularz opinii i wysłać go e-mailem. Formularz i adres e-mail są wymienione na oficjalnej stronie internetowej firmy. Wszystkie odwołania są badane i rozpatrywane indywidualnie. Po rozpatrzeniu podejmuje się decyzję, czy interweniować w sytuacji. Odpowiedź zostanie wysłana na e-mail gracza. Wszystkie skargi i roszczenia dotyczące każdego operatora i dostawcy gier są przechowywane na serwerach regulatora. W przypadku uporczywych skarg Gibraltar może cofnąć licencję.

Rodzaje licencji GRA na kasyna

Regulator ma 5 rodzajów licencji przeznaczonych do różnych działań w branży gier hazardowych online.

5 rodzajów licencji gibraltarskich:

  • Licencja na obstawianie wydarzeń. Zwykle są to bukmacherzy.
  • Licencja na pośrednictwo w obstawianiu wydarzeń. Otrzymują go dostawcy oprogramowania bukmacherskiego.
  • Licencja Gibraltar Regulatory Authority na kasyno online dla operatora. Dla witryn kasyn online.
  • Licencja na hazard. Dla dostawców gier.
  • Licencja loterii.

Nawet jeśli dana marka nabyła już licencję kasyna, aby otworzyć biuro bukmachera, będzie musiała zarejestrować nową licencję.

Zalety uzyskania licencji GRA na kasyna online

Licencjonowane kasyna tego regulatora mają znaczną przewagę – jurysdykcja Gibraltaru jest równoważna z offshore. Klienci firmy są zwolnieni z podatków w swoim kraju i mogą uzyskać wiele korzyści z Gibraltaru.

Kasyna licencjonowane przez Gibraltar Regulatory Authority

Kasyna GRA są szeroko rozpowszechnione w Ameryce i Europie. Jak dotąd nie ma ani jednego klubu hazardowego wśród prestiżowych kasyn online w WNP z licencją z Gibraltaru.

Licencjobiorca Gibraltar to doskonała opcja zarówno dla firm, jak i graczy. Firmy hazardowe mogą bez problemu otwierać swoje kasyna i studia gier, a gracze zawsze mają ostatnią instancję obronną w postaci regulatora.

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej. Klikając to okienko wyskakujące, akceptujesz nasze zasady.
Dobrje