Kasyna z licencją ALDERNEY Gambling Control Commission

Posts not found

No posts has been found. Please return to the homepage.

Kasyna online z licencją ALDERNEY Gambling Control CommissionALDERNEY Gambling Control Commission to komisja kontrolna hazardu Alderney. Ten licencjobiorca jest jednym z najpopularniejszych w Europie.

Alderney to mała wyspa należąca do Brytyjskiej Korony Guernsey. W 1999 roku uchwalono ustawę o kontroli hazardu i rozrywki, a rok później powstała Komisja Alderney. Początkowo licencja AGCC została rozszerzona tylko na stacjonarne zakłady hazardowe, głównie kasyna i bingo. Kilka lat później ALDERNEY Gambling Control Commission rozpoczęła pracę w dziedzinie hazardu online.

Charakterystyczną cechą tego Licencjobiorcy od innych jest to, że sama komisja może dostosowywać przepisy ustawowe i wykonawcze, a także dodawać nowe, nie czekając na zatwierdzenie wyższych władz, na przykład ministerstw. W rezultacie ALDERNEY Gambling Control Commission kilkakrotnie zmieniała przepisy i regulacje związane z hazardem. To zawsze działało skutecznie, ponieważ w branży gier hazardowych online często pojawiają się różne innowacje. Ponadto wszystkie zakłady hazardowe, które stały się kasynami AGCC, współpracują nie tylko z organem regulacyjnym, ale także z krajowymi organami ścigania. Ta współpraca zapewnia wysoki poziom ochrony i niezawodności dla klientów, operatorów i dostawców gier.

Kolejną cechą wyróżniającą licencję AGCC jest łatwy sposób jej uzyskania w porównaniu z innymi jurysdykcjami. Należy jednak zauważyć, że ta licencja będzie kosztować więcej niż większość podobnych opcji.

Oprócz kasyn online licencjobiorca współpracuje z pokojami pokerowymi, salami bingo, bukmacherami, giełdami i innymi rodzajami gier hazardowych.

Jak AGCC reguluje kasyna online?

Zalety uzyskania licencji AGCC na kasyna onlineKasyno online, które chce uzyskać licencję od ALDERNEY Gambling Control Commission, musi przejść kilka czeków i spełnić podstawowe wymagania.

Najpierw należy wysłać wniosek o rejestrację firmy w Alderney. Jeśli wniosek zostanie przyjęty, należy przesłać całą niezbędną dokumentację oraz 10 tysięcy funtów szterlingów. Następnie komisja zaplanuje osobiste spotkanie, na którym zakład hazardowy musi szczegółowo przedstawić cały biznesplan, a także przedstawić partnerów biznesowych, prawnych i wykonawczych do jego realizacji. Kiedy regulator wyda licencję, konieczne będzie zatwierdzenie sprzętu do gier hazardowych, oprogramowania, systemu kontroli wewnętrznej oraz strony finansowej przyszłego kasyna online w Polsce. Licencja Alderney jest ważna przez rok.

Podczas trwania licencji komisja będzie w każdy możliwy sposób kontrolować i sprawdzać pracę klubu hazardowego. Na przykład wysyłając tajnych graczy i pytając klientów kasyn online o jakość świadczonych usług.

Ponadto regulacja odbywa się na serwerach operatora. Komisja ma dostęp do serwerów zakładu hazardowego, a wszystkie procesy są przetwarzane pod kontrolą licencjobiorcy. W tym działanie generatora liczb losowych i ustawienie średniego zwrotu.

Za pośrednictwem formularza na stronie internetowej komisji możesz skierować każdą skargę dotyczącą kontrolowanego przez nią zakładu hazardowego. Możesz również napisać na e-mail. W każdym z tych przypadków zostanie przeprowadzone indywidualne dochodzenie.

Rodzaje licencji AGCC na kasyna

Jak wspomniano wcześniej, zmiana przepisów dotyczących hazardu należy do regulatora. Z tego powodu liczba licencji zmniejszyła się z czasem. W tej chwili istnieją tylko 2 typy licencji Alderney, które w wielu przypadkach współdziałają ze sobą.

Istnieją 2 rodzaje licencji udzielonych przez Alderney Gambling Control Commission:

  • Licencja pierwszej kategorii. Wydawane operatorom, którzy pracują tylko z klientami, bez interakcji z automatami do gier.
  • Licencja drugiej kategorii. Przyznawany dostawcom gier działającym w sektorze B2B (business to business).

Zalety uzyskania licencji AGCC na kasyna online

Głównymi zaletami uzyskania licencji na kasyna AGCC jest całkowity brak opodatkowania. Podatek dochodowy wynosi 0% i nie ma żadnych dodatkowych podatków ani opłat. Nie jest również konieczne posiadanie stałej siedziby w Alderney. Wystarczy poświadczyć adres zamieszkania i utrzymywać kontakt na odległość. Jest wygodny i wolny od zbędnych wydatków.

Kasyna licencjonowane przez ALDERNEY Gambling Control Commission

Większość kasyn online licencjonowanych przez Alderney jest szeroko rozpowszechniona w Europie i nie ma jeszcze popularnych klubów hazardowych w tej jurysdykcji w WNP.

Licencjonowane kasyna Alderney, posiadają status prestiżowych i uczciwych instytucji, więc wielu operatorów woli współpracować z tym konkretnym regulatorem. Istotną motywacją do pracy z licencjobiorcą jest również brak opodatkowania.

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej. Klikając to okienko wyskakujące, akceptujesz nasze zasady.
Dobrje